Chirurgia

Nasze usługi

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny

ul. Krakowska 163

32-080 Zabierzów

500 300 524

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również bardzo dobrego zaplecza technicznego. Nasz gabinet oferuje pełny zakres usług chirurgicznych, które wykonywane są przez doświadczonych specjalistów.

Każdy zabieg poprzedzony jest wykonaniem kompleksowego badania diagnostycznego, między innymi z wykorzystaniem radiowizjografii punktowej. Pacjent otrzymuje gruntowe wyjaśnienie dotyczące najlepszej metody leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji.

Wiedza naszych lekarzy pozwala na wykonywanie nawet najtrudniejszych zabiegów związanych z:

  • chirurgicznym usuwaniem zębów (w tym zębów mądrości),
  • usuwaniem pozostałości po zębach,
  • odsłonięciem zębów zatrzymanych,
  • hemisekcją,
  • nacinaniem ropni.

Proponowane przez nas zabiegi chirurgiczne wspomagają inne rodzaje leczenia stomatologicznego, protetycznego i ortodontycznego. Dzięki ich zastosowaniu możliwa jest znacząca poprawa w jakości funkcjonowania całej jamy ustnej. W przypadku takich zabiegów, jak nacinanie ropnia, brak reakcji może doprowadzić do pojawienia się zakrojonej na szeroką skalę infekcji, która może zagrozić naszemu zdrowiu.

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy zastosowaniu odpowiedniego znieczulania. Jego stosowanie ma bardzo duże znaczenie, gdyż poprawia komfort pacjentowi, zmniejsza jego stres oraz ułatwia rekonwalescencję. Pacjent jest również objęty opieką medyczną po zakończeniu leczenia.