Stomatologia zachowawcza

Nasze usługi

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny

ul. Krakowska 163

32-080 Zabierzów

500 300 524

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza jest niezwykle ważna z punku widzenia dbałości o stan jamy ustnej. W tym zakresie nasza klinika proponuje nowoczesne rozwiązania, oparte na rozległej wiedzy oraz doświadczeniu. Celem stomatologii zachowawczej jest kompleksowa ochrona zębów, pozostawienie ich jak najdłużej w obecnym kształcie oraz zapobieganie powstawianiu oraz rozwijaniu się ubytków.

Wszyscy pacjenci odwiedzający klinikę mogą liczyć na indywidualne traktowanie oraz pomoc wszystkich dostępnych specjalistów. Wykonujemy pełny zakres badań stomatologicznych, dzięki którym jesteśmy w stanie określić, jakiego rodzaju leczenia wymaga pacjent. Nasi klienci otrzymują pomoc, która przynosi realne efekty.

W ramach stomatologii zachowawczej wykonujemy:

  • badania diagnostyczne,
  • usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej,
  • najlepsze wypełnienia stomatologiczne,
  • leczenie kanałowe,
  • niektóre zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej,
  • odbudowę zębów po leczeniu kanałowym z uzyciem włókna szklanego.

Dzięki stosowanym przez zabiegom, a w szczególności bardzo trwałym i estetycznym wypełnieniom, zęby zachowają swój naturalny wygląd przed długi czas. Szczególnie duży nacisk kładziemy na profilaktykę stomatologiczną, która pozwala na uniknięcie wielu przykrych dolegliwości. Do skorzystania z oferty zapraszamy nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci – to właśnie one są największymi beneficjentami naszej wiedzy.