Wybielanie

Nasze usługi

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny

ul. Krakowska 163

32-080 Zabierzów

500 300 524

Wybielanie

Każdy z nas marzy o równych, pięknych i przede wszystkim białych zębach. Często takiego efektu nie można osiągnąć w sposób naturalny. Dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu swoich zębów przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą ich wybielania.

Wybielanie zębów jest coraz bardziej popularne, dlatego pojawiają się różne metody jego wykonywania. W naszej klinice stomatologicznej proponujemy dwa rodzaje zabiegów: nakładkową oraz wybielanie przy pomocy lampy Beyond.

Celem obu zabiegów jest pozbycie się niechcianego nalotu na zębach (często spowodowanego paleniem oraz piciem kawy i herbaty) oraz uzyskanie satysfakcjonującego ich koloru. Zabieg powinien być poprzedzony usunięciem kamienia nazębnego, który może popsuć ostateczny efekt.

Wybielanie nakładkowe

Jest najbardziej popularną formą wybielania zębów. Polega ona na założeniu specjalnie przygotowanych w laboratorium nakładek oraz stosowaniu żelu wybielającego. Bardzo ważną zaletą nakładek jest fakt, że wykonywane są one wyłącznie na indywidualne zamówienie i dopasowane do indywidualnego układu zębów pacjenta. Nakładki zakłada się przeważnie na noc, aby nie utrudniały normalnego funkcjonowania w ciągu dnia. Efekty wybielania są przeważnie widoczne już po kilku dniach.

Wybielanie lampą Beyond

Jest to niezwykle skuteczna metoda wybielania zębów. Polega ona na jednorazowym nałożeniu na zęby żelu wybielającego i użyciu specjalistycznej lampy do wybielania. Zabieg jest całkowicie bezpieczny orz bezbolesny, a jego efekty są widoczne praktycznie natychmiast. Wśród innych zalet należy wymienić również tę, że stosowanie lampy Beyond jest całkowicie nieszkodliwe dla szkliwa zębów oraz uzupełnień stomatologicznych i protetycznych. Również efekt wybielania jest najlepszy spośród wszystkich innych znanych metod.